Тиврівського району, Вінницької області

Телефон: (04355) 24-6-14

Нові здобудки юних таеквонндистів

19.11.2018

Щорічний чемпіонат Вінницької області з тхеквондо (ВТФ) серед ДЮСШ та клубів серед чоловіків та жінок, юніорів, кадетів, юнаків, молодших юнаків, дітей, розділ «керугі» відбувся 27 – 28 жовтня 2018 року у смт. Літин

У чемпіонаті взяли участь представники Літина, Погребища, дві команди міста Вінниці, Гайсина та Ладижина . Наш край представляли спортсмени із смт. Сутиски, м. Гнівань, с. Шершні,  с. Демидівки і смт. Тиврів. Загалом це понад 200 учасників.

Наша збірна, яка складалась з 17 спортсменів, гідно змагалась за п’єдестал слави і здобула 14 нагород  різного ґатунку.

Чемпіонами змагань, завдяки своїй наполегливій праці стали Шевчук Станіслав, Бєлий Дмитро, Колчак Марк, Качуринський Тимур, Селіванов Андрій , срібними призерами  Дрозд Олександр, Вершигора Роман, Штодько Владислав, Волобуєв Богдан та Панченко Владислав 2011р.н, бронзовими медалістами стали Наумов Олександр, Протасевич Ярослав, Козленко Сергій, Комоса Андрій. Наша збірна, у підсумку медалей, посіла почесне третє місце.

Змагання проводились особисто – командні з  метою визначення переможців у вагових категоріях  та кращих команд. Метою та завданням даних змагань було сприяння популяризації здорового способу  життя та організація дозвілля серед  широких верств населення і особливо серед  дітей та юнацтва, а також популяризації тхеквондо ВТФ у Вінницькій області і в першу чергу патріотичне виховання громадян України.

Щиро вітаємо, наших, юних  таеквондистів, тренерів та батьків з їхніми перемогами.

Особлива вдячність меценатам, товариству «Субекон», за розуміння, фінансову підтримку та активну участь у розвитку олімпійського виду спорту Тхеквондо ВТФ у Тиврівському районі, а саме в смт. Сутиски